„Vždycky jsem hledala uspokojení“ – rozhovor pro Lascivní

Foto z cyklu "S Norou naživu", Petr Jedinák, 2015

Foto z cyklu „S Norou naživu“, Petr Jedinák, 2015

Mohla byste pár slovy popsat sebe jako osobnost?

Sebe člověk těžko popisuje, takže si vypůjčím, co o mně řekli ostatní: divoká krev z genů maďarských nájezdníků, dobrá duše, holčička, fatální žena. Jak to jde dohromady, to nevím. Byla jsem mnoho věcí pro řadu lidí a jsem jimi i dnes.

Jste jedna z mála českých erotických bloggerek, která se nestydí ukázat svoji tvář. Byla jste takto otevřená už dříve, nebo u vás nastal nějaký zlom, kdy jste se přestala stydět?

Okamžik, kdy jsem se rozhodla publikovat fotky, pokládám za zlomový. Do té doby tomu něco chybělo. Ilustrace Petra Jedináka dokreslují, kdo doopravdy jsem, i když pro většinu lidí je to spíš stimul vastní fantazie.

Dočetla jsem se, že jste navštěvovala církevní školu… Je vaše rodina věřící nebo proč padl výběr zrovna na tuto školu?

Jistě. Byla to religiozní rodina. Chtěli mne uchránit před nebezpečími velkého světa. (smích)

Máte pocit, že vás škola nějak poznamenala?

Nedávno jsem někomu vyprávěla, že jsem poprvé spatřila drogy v pětadvaceti. Nevěřili mi. Ale tak to prostě bylo, neznala jsem reálný svět.

Celý příspěvek

Fotografie z natáčení: Reportáž na téma orgasmické portréty

Galerie

Galerie obsahuje celkem 4 obrázky.

Včera jsem měla nový zážitek: orgasmus na kameru před televizním štábem.   TV Nova u nás natáčela dokument o souboru Orgasmické portréty Petra Jedináka. Bavili jsme se o tom, jaké to je a proč jsem do toho šla a kromě povídání … Celý příspěvek

Nejsi výjimečná a nemáš žádný talent

Když se v 28 letech probudíte na večerním kurzu herectví spolu se čtrnáctiletejma modelkama, na který machrujou pětačtyřicetiletí herci, aby si spravili chuť z odcházející krásy a vědomí, že už to dál nedotáhnou, dojde vám, že s vašim životem je něco špatně.

Tahle část mne sama, která si nechce vymluvit, že skrývá nepoznaný talent, mne přivede k šílenství.

Domácí idylka, foto: Petr Jedinák

Domácí idylka, foto: Petr Jedinák

Celý příspěvek

Find What You Love And Let It Kill You

„Zjisti, co miluješ, a nech se tím zabít.

– Charles Bukowski

Doma jsme jednou zase měli mimořádný sex. Zase jsme se rozešli.

Ležela jsem na zemi počůraná, červené punčochy na půl žerdi, v ruce otevřené pero s deníkem. „Poloha erotografomanie,“ zařadila jsem ji nahlas do nové kámasútry. „Tomu říkám: dobře se udělat!“ Usmívám se.

Mám dnes proč.

Nora ve vaně, Foto: petr Jedinák, 2016, model: Nora

Nora ve vaně, Foto: petr Jedinák, 2016, model: Nora

Celý příspěvek

Ground Zero (Rozmrdanej svět)

Obdivuju ženy, které jsou dámy. Jakože, nikdy neukončí konverzaci bez toho, aby se ujistily, že se také druhá strana cítí dobře, nikdy neřeknou nahlas, že potřebují odejít na záchod a toho bohdá nebude, aby se jim rozpárala punčocha. Nemaje disposice k takové image, volím hrubější slova, jelikož potřebuji, abyste si představili, jak vypadá rozmrdanej svět: jako apokalyptická rovina, na které dříve něco stálo.

Něco velkého a slavného, řeklo by se babylonská věž.

Nora za mřížemi, Foto: Petr Jedinák, 2015

Nora za mřížemi, Foto: Petr Jedinák, 2015

Moment, Noro, co to máš s tou mříží, sakra?

Mříž je předzvěstí pádu. Signalizuje, že v mém dokonale šťastném životě je něco v nepořádku. Mříž je past. Neviditelná zábrana, vězení, které cítíš, ale nevidíš ho. Je to věc navíc, brutálně vmezeřená mezi přírodou a aktem, mezi přírodou 1 a přírodou 2. je lidská, umělá. Je to babylonská věž mého života. Je to fotografie stará přesně rok, ze dne, kdy jsem poznala fotografa. Celý příspěvek

Wind Of Change (Chronická nesvatba)

The Wind of Change blows straight / into the face of Time..

– The Scorpions, Wind of Change (1990)

Právě hráli slavnou píseň revoluce, když jsem se dostala k tomu, abych mohla klidně rozjímat dopady fantastických změn, které dopadly v posledním týdnu na můj život. Změny, které přinesou lepší sex, drogy a rock-n-roll než kdy předtím. Vsadím se, že jakmile ucítím zas noční pachy velkoměsta, sednu si a všechno dopíšu. Všechno, co jsem v něm loni nechala. V jednom bytě s ateliérem, modelkama a mojí ložnicí kapituluje věrnost ideálům monogamie a rozvine se Umění, on bude fotit a já nahrávat a zase budu psát, a zvuk klapajících podpatků lehké děvy z ulice bude vhodným soundtrackem hihňajících se děvčat a milenců přimáčknutých na zeď v chodbě u činžáku, abychom doma nerušili, navíc pražská noc je tak teplá, že se sukně vyhrnují samy i v listopadu v noci. Cítím se pozitivně, jako dítě se schopností přesně určit, kolik dní zbývá do vánoc, a zároveň ve věku, kdy na ně ještě může věřit.

Díky bohu, že jsem v Život ještě věřit nepřestala.

Nora ve vaně, Foto: Petr Jedinák

Nora ve vaně, Foto: Petr Jedinák. Foceno v jednom neuvěřitelném osmdesátkovém herecké bytě v v libereckém divadle F.X. Šaldy.

Celý příspěvek

Chybějící ingredience

„Chronická nespokojenost! To je to, čím trpíš. Strašná nemoc!“

– Woody Allen, Vicki Cristina Barcelona

„Český chlapi jsou studený a nudný,“ pravila jsem po shlédnutí filmu, který se ptal, proč ženy nemají, co chtějí. „Problém je, že na cizince jsem moc velkej rasista,“ podřekla jsem se a on se rozesmál. „Když to shrnu, podle režiséra máme jen pár možností: být znuděná nespokojená panička, šílená nymfa nebo bejt moralista, co jenom kouká, kde by se mu naskytla nějaká příležitost k hříchu. Celkem asi šest různých, stejně špatných řešení.“

„Jsem překvapenej, že jsme nedostali žádný rozuzlení,“ pravil fotograf.

„Tys nějaký čekal?“ Teď jsem překvapená já. „Je to Woody Allen.“ Mlčíme. Jen chvíli.

„Hej… tohle vlastně není první film, kde to vyřešil trojkou!“ prohlásím nakonec ve stavu jasnozření.

Petr Jedinák: Akt ve vodě, 2016

Petr Jedinák: Akt ve vodě, 2016

Celý příspěvek

Femme fatale

„Ona byla vždycky taková femme fatale,“ pronesla o naší společné známé, zatímco já jsem dolívala kafe. „Teď už je spíše jenom fatale.“

Zrzka se pak pustila do blaženého vyprávění o všech postelových zručnostech jejího nového milce, a ve vzduchu panovala shoda, že temnému osudu femme fatale unikla.

Co se týkalo mě, nebyla jsem si tak jistá. A tak jsem radši schovala svůj zrudlý obličej za velký hrnek kafe.

Femme fatale, foto: Petr Jedinák, model: Nora

Femme fatale, foto: Petr Jedinák, model: Nora

Celý příspěvek

Don´t panic

Byl to jeden z Těch okamžiků. Najednou cítíte úzkost. Třes. Nevíte, co se to s váma děje. Ale víte, že se s vám děje Něco Důležitého. Když to nejmíň čekáte, uprostřed té úzkosti se objeví bílej králík, zmáčkne červený tlačítko a pustí výtah do stanice Dospělost. Celý příspěvek