Velká kniha balení v Čechách. Díl třetí, profesionálové

V prvních dvou dílech jsme nastínili základní tragédii lidského přístupu k rozmnožování: sameček se snaží zapůsobit a samička odolává. Zatímco amatéři obvykle porazí jen oslabené kusy, zastánci klasických macho strategií slaví větší úspěch vedle křehkých uměleckých typů.

Všechny tyto taktiky ovšem blednou v konkurenci baliče-profesionála.

Profesionálové se vyskytují ve dvou verzích: zmrdské a lidské. Někteří muži prostě zvolili špatnou stranu Síly, a útočí na ženy zadané, mnohdy jsa sami zadáni. Jejich typické taktiky a výpady ilustruje následující katalog.

přístupy zmrdů

Prostě ukrást

Zejména je-li hodina noci nazrálá, a protekl-li už nějaký ten alkohol, může se vám snadno stát něco, co se kdysi s přítelem na horách stalo mně: do místnosti, kde jsem se jen na chvíli ocitla sama, přišel další z účastníků akce… a začal mne prostě líbat.

Zmohla jsem se na otřesený odpor. Pravda, nebyl z těch nejodhodlanějších.

Obvykle nebude, pokud je žena trochu nadržená, muž se jí trochu líbí, nebo se s tím svým právě pohádala.

Mně se tehdy staly všechny tři věci a když to hodnotím nazpět, asi bych zas tak neprohloupila, kdybych se bývala nechala.

Můj tehdejší partner byl totiž pěkný zmrd.

Vytrhout ženu z náručí padoucha je jediný důvod, proč by kladný hrdina měl zmrdské taktiky používat.

Nora na zemi, foto: Petr Jedinák, 2016

Nora na zemi, foto: Petr Jedinák, 2016

Celý příspěvek

Bílá extáze

Tenhle esej by mohl být o drogách, ale není.

Je o tom, jak jsem se uprostřed noci potkala znovu s něčím, co přinesl zcela nečekaně vánoční úplněk.

V hlavě mi zní kousky zakázané melodie od Lucie „…ho sjíždějí / na saních / o vánocích.“

Kohože, vlastně?

Boha.

Dnes v noci jsem se sjela bohem. Přišel v podobě zářivého deště, který nám popisovali ve Starých řeckých bájích a pověstech, jak napadal do dívčí komnaty, a desetinásobného orgasmu.

Ženské boky žena při masturbaci, Foto: Petr Jedinák, 2015

Ženské boky žena při masturbaci, Foto: Petr Jedinák, 2015 Model: Nora

Celý příspěvek

BDSM není f pohodě

Před dvěma lety přesně vyšla na La Petite Mort jedna z největších rozbušek vůbec. Na odkaze se dochovala i původní diskuse, která je velice zajímavá. O žádný jiný text jste mi nepsali tolik, jako o tenhle, což dokládá, že se někam trefil. Ale řeka času mezitím taky plyne, a z 8 let v komunitě hned v prvním odstavci se mezitím stalo 10. K jubileu mého hledání v krajině BDSM tedy vychází zrevidovaná verze původního textu, kterou jsem obohatila o svůj další vývoj a perspektivy, které mi poskytl poslední tři partneři. Jak ten čas letí… Během pár dní vyjde postskriptum, protože nad těma deseti lety se stojí za to ohlédnout nejen z hlediska, kam se můj pohled posunul, ale i jak se proměnil svět BDSM okolo nás všech. Enjoy.

Už to někdo prostě musel říct. A po nějakých 10 letech v komunitě a pár vztazích mi nikdo nemůže podsouvat, že je to podjatej názor zvenčí, názor vanilky nebo něco podobně se stolu smetitelnýho.

S BDSM je to asi jako s lidma, který tvrděj, že „tráva je f pohodě“.

Ne, kurva, není.

Nikdo, kdo hulí každý den není „f pohodě“.

Celý příspěvek

Pondělí

Tři je špatné číslo na vztah, ale docela dobré do postele.

Pondělí je den, kdy chodím na tantru. Když jsem se na kurz přihlásila, pousmála jsem se nad tím. Sama pro sebe. Tady totiž nikdo neví, že v pondělí chodívali naši předkové na rozcestí řešit tam různé záležitosti se silami, které nebylo radno za denního světla vzývat. Pondělí se vždycky nacházelo v hájemství Luny a proto nejspíš později v křesťanských dobách proslulo jako „satanský den“. Jak příhodné. Celý příspěvek

Sto podob tantry

Je pondělí. Den, který naši předkové zlořečili jako satanský, protože se chodilo na rozcestí dělat věci, o kterých by dobrý křesťan neměl ani tušit. Když letos vyšel kurz tantrických večerů na pondělky, zdálo se to být příhodné. První tři setkání jsem prožila „tak nějak“, až dneska se vracím domů a byť by hlava chtěla jít spát, tak mne naléhavě omračuje vůně pánského parfému, která na mně ulpěla, hezky posazená do směsi dalších tělesných pachů, které naberete, když vaše představa duchovního rozvoje zahrnuje něco takhle fyzického. Celý příspěvek